Menu
Your Cart
Všetky stromy máme ihneď k odoslaniu. Dodanie je rýchle a bezpečné, bez poškodenia rastlín.

Drobné ovocie

 Bio Arónia (Aronia melanocarpa) NERO
Nové
Brand: Tutifruti Model: Aronia melanocarpa 2
Arónia čierna patrí medzi zaujímavé menej-známe ovocie, ktoré je vhodné do našich podmienok. Pochádza zo Severnej Ameriky ,ale odroda Nero bola vyšľachtená v Rusku.Ruská odroda Arónia Nero tvorí ker od 1,5m až do 2m. Má aj dekoratívny charakter dá sa pestovať aj ako živý plot. Nevyžaduje rez, plodí ..
9,50€
Arónia (Aronia melanocarpa) GALICJANKA
Pripravujeme
Brand: Tutifruti Model: Aronia melanocarpa 1
Arónia čierna patrí medzi zaujímavé menej-známe ovocie, ktoré je vhodné do našich podmienok. Poľská odroda Arónia Galicjanka tvorí ker od 1,5m až do 2m. Má aj dekoratívny charakter dá sa pestovať aj ako živý plot. Nevyžaduje rez, plodí na koncoch konárov.Listy arónie majú guľatý tvar zelenej fa..
9,50€
Bio Arónia (Aronia melanocarpa) VIKING
Nové
Brand: Tutifruti Model: Aronia melanocarpa 2
Arónia čierna VIKING patrí medzi zaujímavé, menej-známe ovocie, ktoré je vhodné do našich podmienok. Pochádza zo Fínska. Má vysoký obsah antioxidantov. Arónia VIKING tvorí ker od 1,5m až do 2m. Má aj dekoratívny charakter dá sa pestovať aj ako živý plot. Nevyžaduje rez, plodí na koncoch ko..
9,50€
Model: Rubus idaeus 1
Malina Aroma Queen je vynikajúca odrody maliny , ktorá je vhodná pred domácich pestovateľov, ale aj komerčné pestovanie. Rastlina má zdravé výhony , vysoké do 180cm. rastie kompaktne. Má jemné tŕne. Plodí hlavne na jednoročných výhonoch.Plodí dva krát do roka preto je veľmi cenená u pestovateľo..
9,90€
Bio Malina (Rubus idaeus) AUTUMN BLISS
Nové
Model: Rubus idaeus
Malina AUTUMN BLISS je odroda červenej maliny , ktorá je vhodná pred domácich pestovateľov, ale aj komerčné pestovanie. Vyznačuje sa veľkými kužeľovými plodmi a vysokou odolnosťou voči chorobám.Rastlina má zdravé výhony , vysoké do 200cm. Rastie kompaktne. Plodí na jednoročných výhonoch.Malina ..
9,50€
Bio Malina (Rubus idaeus) AUTUMN FIRST
Nové
Model: Rubus idaeus
Malina AUTUMN FIRST je veľkoplodá odroda , rodí počas celého vegetačného obdobia od leta do jesene. Jej plody sú veľmi aromatické a chutné.Rastlina má zdravé výhony , vysoké do 150cm. Rastie kompaktne. Plodí na jednoročných výhonoch. Preto je vhodné na jar všetky výhony zrezať od zeme.Malina AUTUMN ..
9,80€
Bio Malina (Rubus idaeus) ZEFA 3
Nové
Model: Rubus idaeus
Malina  ZEFA 3 je vynikajúca remontantná odrody maliny. Má veľmi dlhé obdobie zberu a kvalitné šťavnaté plody, výbornej chuti.Rastlina má zdravé výhony , vysoké do 200m. Plodí hlavne na jednoročných výhonoch.Malina  ZEFA 3 má veľmi dlhé obdobie zberu, plodí od júna do neskor..
9,90€
Model: Rubus fruticosus 2
Relatívne nová odroda černice Black Satin bola vyšľachtená v USA. Je to bez. tŕňa odroda černice, preto sa zbiera ľahko.Rastlina rastie stredne silno , vzrast je polo-vzpriamený potrebuje oporu. Plodí na minuloročných výhonoch.Plody sú veľké a sladké  oválneho tvaru, čiernej farby, veľmi a..
8,50€
Model: Rubus fruticosus 7
Výborná odroda černice CHESTER bola vyšľachtená v Amerike. Je to bez-tŕňa odroda černice, má veľké lesklé plody s výbornou černicovou arómou.Černica CHESTER rastie  stredne silno , vzrast je vzpriamený potrebuje oporu. Nemá tŕne.Plody sú veľké a sladké s miernou kyslosťou , majú výbornú če..
8,50€
Model: Rubus fruticosus 3
Nová odroda černice Gloria bola vyšľachtená v Poľsku. Je to bez-tŕňa odroda černice, preto sa zbiera ľahko.Rastlina rastie stredne silno , vzrast je polo-vzpriamený potrebuje oporu. Plodí na minuloročných výhonoch.Plody sú veľké a sladké pripomínajú chuť lesných černíc, oválneho tvaru, čiernej leskl..
9,50€
Model: Rubus fruticosus 5
Výborná odroda černice Navaho bola vyšľachtená v Amerike. Je to bez-tŕňa odroda černice, preto sa zbiera ľahko.Rastlina rastie silno , vzrast je vzpriamený potrebuje oporu. Plodí na minuloročných výhonoch.Plody sú veľké a sladké s miernou kyslosťou , oválneho tvaru, čiernej lesklej farby, aromatické..
8,50€
Model: Rubus fruticosus 6
Výborná odroda černice Triple Crown bola vyšľachtená v Amerike. Je to bez-tŕňa odroda černice, preto sa zbiera ľahko.Rastlina rastie silno , vzrast je vzpriamený potrebuje oporu. Plodí na minuloročných výhonoch.Plody sú veľké a sladké s miernou kyslosťou , oválneho tvaru, čiernej lesklej farby, arom..
9,00€
Zobrazené 1 až 12 z 69 (6 stránok)