Menu
Your Cart
Všetky stromy máme ihneď k odoslaniu. Dodanie je rýchle a bezpečné, bez poškodenia rastlín.

Bio Ovocné stromy

Model: Prunus persica 8
Bio Broskyňa AROMA SPUR SAULENPFIRSICH s úzkym stĺpovitým vzrastom, je zdravo rastúca a voči chladu odolná. Hodí sa aj do najmenších priestorov v záhrade, je vhodná aj na pestovanie v nádobách na balkóne.Vzrast je stredne silný , rastie vzpriamenie, pre stĺpový vzrast je vhodné broskyňu ud..
35,00€
Brand: Tutifruti Model: Prunus persica 5
Medová broskyňa HONEYSUN  je kríženec broskyne a marhule. Nová odroda ovocia ponúka nový, úžasný chuťový zážitok pre milovníkov ovocia. Prunus persica HONEYSUN spája všetky výhody broskyne a marhule.Strom rastie kompaktne , výška dospelej rastliny je 3-4m. Vhodný je pravidelný rez. Od..
34,00€
BIO Čerešňa AROMA SPUR SYLVIA (stĺpová)
-15 %
Brand: Tutifruti Model: Prunus avium 2
Stĺpová odroda čerešne je budúcnosťou v pestovaní. Pre svoj úzky stĺpový vzrast je vhodná do malých záhrad , alebo na pestovanie v nádobách na balkóne, je nenáročná na  rez a má skorý nástup do rodivosti.Strom rastie zdravo, má úzky stĺpový vzrast, približne 3m na výšku a 60cm na šírku. Čerešňa..
29,00€ 34,00€
Brand: Tutifruti Model: Punica granatum 2
Pôvod Granátového jablka ACCO nájdeme v Izraeli. Patrí medzi najznámejšie a najviac rozšírené odrody v tejto oblasti. Táto skorá odroda granátového jablka je známa pre svoje vynikajúce chuťové vlastnosti. Dobre znáša sucho.Granátové jablko tvorí opadavý ker, ktorý je možné pestovať na chránenom slne..
25,00€
Brand: Tutifruti Model: Punica granatum 2
Pôvod Granátového jablka MOLLAR nájdeme v Španielsku. Patrí medzi najznámejšie a najviac rozšírené odrody v tejto oblasti. Táto skorá odroda granátového jablka je zaujímavá tým, že nemá semená.Granátové jablko tvorí opadavý ker, ktorý je možné pestovať na chránenom slnečnom stanovišti alebo v nádobe..
25,00€
Brand: Tutifruti Model: Punica granatum 1
Pôvod Granátového jablka WONDERFUL nájdeme v USA. Patrí medzi najznámejšie a najviac rozšírené odrody. Táto odroda granátového jablka je známa pre svoje vynikajúce chuťové vlastnosti.Granátové jablko tvorí opadavý ker, ktorý je možné pestovať na chránenom slnečnom stanovišti alebo v nádobe. Výš..
25,00€
BIO Hruška AROMA SPUR GRUN-BRAUN
-18 %
Model: Pyrus communis 1
BIO hruška (pyrus communis)  "AROMA SPUR GRUN-BRAUN " je nenáročná rastlina. pre svoj kompaktný vzrast je vhodná aj do malých záhrad.Rast  je slabý,  vzpriamený , stĺpovitý. Dorastá do výšky 3 metre. Tvar stromu je vhodné udržiavať rezom. Hruška kvitne na prelome a..
28,00€ 34,00€
BIO Hruška stĺpová AROMA SPUR GELB-ROT
-15 %
Model: Pyrus communis 2
BIO hruška (pyrus communis)  "AROMA SPUR GELB-ROT " je nenáročná rastlina. pre svoj kompaktný vzrast je vhodná aj do malých záhrad.Vzrast je slabý,  vzpriamený , stĺpovitý. Dorastá do výšky 3 metre. Tvar stromu je vhodné udržiavať rezom. Hruška kvitne na prelome apríla-..
29,00€ 34,00€
Model: Diospyros kaki 1
Hurmi Kaki FUYU patrí medzi japonské veľkoplodé odrody,  obľúbená je pretože plody sa dajú po dozretí konzumovať priamo zo stromu. U nás je možné je pestovať hlavne v oblastiach , kde sa darí aj viniču.Strom Hurmi Kaki  FUYU rastie zdravo a silno, tvorí dobre rozvetvenú korunu, v záhr..
39,00€
Model: Diospyros kaki 2
Hurmi Kaki ROJO BRILLANTE patrí medzi japonské veľkoplodé odrody,  obľúbená je pretože plody dosahujú najvyššiu kvalitu. U nás je možné je pestovať hlavne v oblastiach , kde sa darí aj viniču.Strom Hurmi ROJO BRILLANTE rastie zdravo a silno, tvorí dobre rozvetvenú korunu, v záhrade má..
38,00€
BIO Jabloň stĺpová AROMA SPUR GELB-ROT
-18 %
Model: Malus domestica 1
Nová stĺpová odroda jablone "AROMA SPUR GELB-ROT " pochádza z Nemecka.  Jabloň má veľmi úzky habitus, preto je vhodná aj do tých najmenších záhrad, môže sa pestovať aj v nádobách.Odroda jablone "AROMA SPUR GELB-ROT " , rastie stred silno , tvorí pekný úzky, st..
28,00€ 34,00€
BIO Jabloň stĺpová AROMA SPUR GOLD-GELB
-17 %
Model: Malus domestica 2
Nová stĺpová odroda jablone "AROMA SPUR GOLD-GELB " pochádza z Nemecka.  Jabloň má veľmi úzky habitus, preto je vhodná aj do tých najmenších záhrad, môže sa pestovať aj v nádobách.Odroda jablone "AROMA SPUR GOLD-GELB " , rastie stred silno , tvorí pekný úzky, stĺpový strom.M..
25,00€ 30,00€
Zobrazené 1 až 12 z 21 (2 stránok)