Menu
Your Cart
Všetky stromy máme ihneď k odoslaniu. Dodanie je rýchle a bezpečné, bez poškodenia rastlín.

Kiwi

Model: Actinidia arguta 1
Mini kiwi Ananasnaya patrí medzi najobľúbenejšie odrody kiwi v Severnej Amerike jej pôvod ale nájdeme v Rusku.. Je to plodná dekoratívna popínavka. Rastie silno, je odolná voči chladu a suchu.Rastie silno, je to popínavá rastlina, preto vyžaduje pomôcku na šlphanie, jej ročné prírastky , môžu byť aj..
15,50€
Model: Actinidia arguta 21
Actinidia arguta 'Chang Bai Giant', je druh kiwi, ktorý pochádza z Číny a je známy svojimi veľkými, sladkými plodmi. Tento druh kiwi je odolný voči mrazu a je schopný rásť v chladnejších klimatických podmienkach, čo ho robí populárnym vo viacerých oblastiach sveta.Rastie silno, je to popínavá rastli..
16,50€
Model: Actinidia arguta 22
Actinidia arguta DOMINO, je druh kiwi, ktorý pochádza z Ázie. Tento druh kiwi má veľké plody s hladkou zelenohnedou šupkou. Je vhodný na domáce ale aj komerčné pestovanie.Rastie silno, je to popínavá rastlina-liana, preto vyžaduje oporu, jej ročné prírastky , môžu byť aj 2mJe to cudzo-opelivá odroda..
15,50€
Model: Actinidia arguta 3
Mini kiwi ISSAI patrí medzi obľúbené odrody kiwi. Je  plodná dekoratívna popínavá. Rastie silno, je odolná voči chladu. V domácich podmienkach ju môžeme pestovať ako popínavú na altánku alebo pergole. Je to samo-opelivá odroda mini kiwi.Rastie silno, je to popínavá rastlina, preto vyžaduje pomô..
12,50€
Model: Actinidia arguta 2
Mini kiwi Jumbo  patrí medzi obľúbené odrody kiwi. Je to plodná dekoratívna popínavá. Rastie silno, je odolná voči chladu. Vhodná aj na komerčnú produkciu. V domácich podmienkach ju môžeme pestovať ako popínavú na altánku alebo pergole.Rastie silno, je to popínavá rastlina, preto vyžaduje ..
15,50€
Model: Actinidia arguta 23
Actinidia arguta KOKUWA, je druh kiwi, ktorý pochádza z Ázie. Tento druh kiwi je zaujímavý tým že je samoopelivá, je to kríženec medzi  A. kolomikta, A. melanandra.Rastie silno, je to popínavá rastlina-liana, preto vyžaduje oporu, jej ročné prírastky , môžu byť aj 2mJe to samoopelivá odrod..
16,50€
Model: Actinidia arguta 24
Actinidia arguta VITIKIWI tento druh kiwi je zaujímavý tým že je samoopelivý. Už v druhom roku po vysadení môžeme čakať prvú úrodu.Rastie stredne silno, je to popínavá rastlina-liana, preto vyžaduje oporu, jej ročné prírastky , môžu byť aj 2m. Dobre znáša sucho.Je to samoopelivá odroda,  preto ..
16,50€
Model: Actinidia kolomikta 12
Odroda mini-kiwi so stredne veľkými plodmi výraznej chuti DR. SZYMANWSKI patrí do skupiny Actinidia Kolomikta. Odroda bola vyšľachtená v Poľsku.Rastie silno, pre svoj rast potrebuje oporu, vhodná je pergola, alebo altánok. Má dekoratívne listy.Rastlina vytvára v máji krémovo biele samičie kvety..
16,50€
Model: Actinidia kolomikta 11
Odroda mini-kiwi so stredne veľkými plodmi  výraznej chuti. Sentyabraskaya patrí do skupiny Actinidia Kolomikta. Pochádza z Ukrajiny.Rastie silno, pre svoj rast potrebuje oporu, vhodná je pergola, alebo altánok.Rastlina vytvára v máji biele samičie kvety, ktoré pre svoje opelenie potrebujú..
13,50€
Model: Actinidia kolomikta 1
Univerzálny opeľovač pre Actinidia kolomikta určený pre všetky samičie - plodiace odrody Actinidia kolomikta Rastie silno, pre svoj rast potrebuje oporu, vhodná je pergola, alebo altánok.Rastlina vytvára samčie kvety, ktoré slúžia na opelenie samičích rastlín odrody Actinidia Kol..
15,50€
Model: Actinidia arguta 6
Mini kiwi Weiki M  patrí medzi potrebné odrody kiwi ak chcete úspešne pestovať iné odrody.  Weiki M je univerzálny opeľovač.  Rastie silno, je odolná voči chladu. . V domácich podmienkach ju môžeme pestovať ako popínavú na altánku alebo pergole.Rastie silno, je to popínavá rastlina, p..
16,50€
Zobrazené 1 až 11 z 11 (1 stránok)