Menu
Your Cart
Všetky stromy máme ihneď k odoslaniu. Dodanie je rýchle a bezpečné, bez poškodenia rastlín.

Drieň veľkoplodý

Model: Cornus mas 2
Poľská veľkoplodá odroda drieňa Bolestraszicky s chutnými sladkými plodmi hruškovitého tvaru. Driene patria k dlhovekým stromov. Drieň veľkoplodý má zaujímavý rast, v prvom roku dokáže mať prírastky až 50cm , ale čím je starší, tým pomalšie rastie. Je ideálny na pestovanie v našej oblasti ,ale ..
25,00€
Drieň obyčajný (Cornus mas) BYLDA
Nové
Model: Cornus mas 25
BYLDA je Ukrajinská odroda drieň s najväčšími plodmi.Drieň veľkoplodý má zaujímavý rast, v prvom roku dokáže mať prírastky až 50cm , ale čím je starší, tým pomalšie rastie. Je ideálny na pestovanie v našej oblasti ,ale dobre znáša aj vyššie nadmorské výšky.  Rastie vzpriamene.Driene sú čiastočn..
25,00€
Model: Cornus mas 3
Poľská veľkoplodá odroda drieňa DUBLANY s chutnými sladkými plodmi hruškovitého tvaru. Zaujímavý je tiež vysokým obsahom cukru a výbornou chuťou. Drieň veľkoplodý má zaujímavý rast, v prvom roku dokáže mať prírastky až 50cm , ale čím je starší, tým pomalšie rastie. Je ideálny na pestovanie..
24,00€
Model: Cornus mas 4
Ukrajinská veľkoplodá odroda drieňa Egzotyčnyj s chutnými sladkými plodmi hruškovitého tvaru, výbornými chuťovými vlastnosťami a dlhou trvanlivosťou. Driene patria k dlhovekým stromov. Drieň veľkoplodý má zaujímavý rast, v prvom roku dokáže mať prírastky až 50cm , ale čím je starší, tým pomalši..
25,00€
Model: Cornus mas 5
Skorá Ukrajinská veľkoplodá odroda drieňa Elegantnyj s atraktívnymi podlhovastými plodmi, výbornými chuťovými vlastnosťami a dlhou trvanlivosťou. Driene patria k dlhovekým stromov. Drieň veľkoplodý má zaujímavý rast, v prvom roku dokáže mať prírastky až 50cm , ale čím je starší, tým pomalšie ra..
25,00€
Model: Cornus mas 26
Fruchtal  je Rakúska odroda drieň s tmavými stredne veľkými plodmi a vysokou úrodnosťou.Drieň veľkoplodý má zaujímavý rast, v prvom roku dokáže mať prírastky až 50cm , ale čím je starší, tým pomalšie rastie. Je ideálny na pestovanie v našej oblasti ,ale dobre znáša aj vyššie nadmorské výšky.&nb..
30,00€
Brand: Tutifruti Model: Cornus mas 22
Drieň Jantarnyj patrí k najproduktívnejším žltým odrodám drieňa. Je to ukrajinská odroda so zaujímavou chuťou.Vzrast je vzpriamený v prvom roku rastie rýchlo, môže mať až 50cm prírastky. V ďalších rokoch sa rast spomaľuje. Rez  neje potrebný, ak je to nutné, môžeme robiť tvarovací rez.Driene pa..
25,00€
Model: Cornus mas 33
Bulharská bohato plodiaca odroda drieňa KAZALNAK, je zaujímavá veľkými plodmi hruškovitého tvaru. Má výbornú sladkú chuťou, vhodná je na priamy konzum. Plodiť začína už v druhom roku. Vyznačuje sa vysokou mrazuvzdornosťou a vysokou odolnosťou voči chorobám.Vzrast je vzpriamený v prvom roku rastie rý..
24,00€
Model: Cornus mas 34
Ukrajinská veľkoplodá odroda drieňa KOSTIA s chutnými sladkými plodmi hruškovitého tvaru. Zaujímavý je tiež hruškovým tvarom.Drieň veľkoplodý má zaujímavý rast, v prvom roku dokáže mať prírastky až 50cm , ale čím je starší, tým pomalšie rastie. Je ideálny na pestovanie v našej oblasti ,ale dobre zná..
24,00€
Model: Cornus mas 7
Stredne skorá Poľská  odroda drieňa Kresowiak s atraktívnymi stredne veľkými sladkými plodmi, výbornými chuťovými vlastnosťami a dlhou trvanlivosťou. Driene patria k dlhovekým stromov. Drieň veľkoplodý má zaujímavý rast, v prvom roku dokáže mať prírastky až 50cm , ale čím je starší, tým po..
30,00€
Model: Cornus mas 17
Jedna z najkvalitnejších Ukrajinských odrôd drieňa LUKJANOVSKIJ výbornými chuťovými vlastnosťami a dlhou trvanlivosťou.Drieň veľkoplodý má zaujímavý rast, v prvom roku dokáže mať prírastky až 50cm , ale čím je starší, tým pomalšie rastie. Je ideálny na pestovanie v našej oblasti ,ale dobre..
25,00€
Model: Cornus mas 8
Najnovšia Poľská  odroda drieňa Marceli s atraktívnymi plodmi zaujímavou chuťou pripomínajúcou chuť hrušky, výbornými vlastnosťami a dlhou trvanlivosťou. Driene patria k dlhovekým stromov. Drieň veľkoplodý má zaujímavý rast, v prvom roku dokáže mať prírastky až 50cm , ale čím je starší, tý..
24,00€
Zobrazené 1 až 12 z 32 (3 stránok)