Menu
Your Cart
Všetky stromy máme ihneď k odoslaniu. Dodanie je rýchle a bezpečné, bez poškodenia rastlín.

Jablone

BIO Jabloň stĺpová AROMA SPUR GELB-ROT
-18 %
Model: Malus domestica 1
Nová stĺpová odroda jablone "AROMA SPUR GELB-ROT " pochádza z Nemecka.  Jabloň má veľmi úzky habitus, preto je vhodná aj do tých najmenších záhrad, môže sa pestovať aj v nádobách.Odroda jablone "AROMA SPUR GELB-ROT " , rastie stred silno , tvorí pekný úzky, st..
28,00€ 34,00€
BIO Jabloň stĺpová AROMA SPUR GOLD-GELB
-17 %
Model: Malus domestica 2
Nová stĺpová odroda jablone "AROMA SPUR GOLD-GELB " pochádza z Nemecka.  Jabloň má veľmi úzky habitus, preto je vhodná aj do tých najmenších záhrad, môže sa pestovať aj v nádobách.Odroda jablone "AROMA SPUR GOLD-GELB " , rastie stred silno , tvorí pekný úzky, stĺpový strom.M..
25,00€ 30,00€
Model: Malus domestica 3
Nová stĺpová odroda jablone "AROMA SPUR GRUN " pochádza z Nemecka.  Tvarom a farbou podobná odrode Granny Smith. Jabloň má veľmi úzky habitus, preto je vhodná aj do tých najmenších záhrad, môže sa pestovať aj v nádobách.Odroda jablone "AROMA GRUN " , rastie st..
28,00€
BIO Jabloň stĺpová AROMA SPUR ROT
-24 %
Model: Malus domestica 4
Nová stĺpová odroda jablone "AROMA SPUR ROT " pochádza z Nemecka.  Jabloň má veľmi úzky habitus, preto je vhodná aj do tých najmenších záhrad, môže sa pestovať aj v nádobách.Odroda jablone "AROMA SPUR ROT " , rastie stred silno , tvorí pekný úzky, stĺpový stro..
26,00€ 34,00€
Jabloň (Malus ballerina) POLKA (stĺpová)
Nové Pripravujeme
Model: Malus domestica 22
Stĺpová jabloň  POLKA patrí medzi jesenné odrody. Vznikla krížením odrôd McIntosch Wijcik x Golden Delicious. Zaujme aj svojim úzkym stĺpovitým vzrastom. Jabloň je obľúbená u pestovateľov s nedostatkom miesta, môže sa pestovať aj v nádobách na balkóne alebo terase. Odroda jablone POLK..
24,00€
Jabloň (Malus domestica) BOLERO (stĺpová)
Nové Pripravujeme
Model: Malus domestica 22
Stĺpová jabloň  BOLERO  patrí medzi jesenné rezistentné odrody. Zaujme  svojimi chutnými plodmi. Je obľúbená u pestovateľov s nedostatkom miesta, môže sa pestovať aj v nádobách na balkóne alebo terase.Odroda jablone BOLERO rastie zdravo, kompaktne má typický stĺpov..
24,00€
Jabloň (Malus domestica) FLAMENCO (stĺpová)
Nové Pripravujeme
Model: Malus domestica 22
Stĺpová jabloň  FLAMENCO patrí medzi neskoršie jesenné rezistentné odrody. Zaujme  svojimi chutnými plodmi. Je obľúbená u pestovateľov s nedostatkom miesta, môže sa pestovať aj v nádobách na balkóne alebo terase. Odroda vznikla krížením odrôd AI 583 x McIntosh Wijcik.Odroda jablo..
24,00€
Jabloň (Malus domestica) LADINA
Vypredané
Model: Malus domestica 8
Jesenná odroda jablone LADINA .Bola vyšľachtená v Švajčiarsku. Patrí medzi rezistentné odrody.  Má dobrú odolnosť proti hubovým chorobám jabloní. Je vhodná na do stredných a nižších polôh. Jablká sú cenené pre vysokú kvalitu a dlhú skladovateľnosť.Jabloň je stredne silno rastúca.Odroda jablone ..
28,00€
Jabloň (Malus domestica) LUNA
-13 % Vypredané
Model: Malus domestica 9
Neskorá zimná odroda jablone LUNA .Bola vyšľachtená v Čechách skrížením odrôd  TOPAZ x GOLDEN DELICIOUS. Patrí medzi nenáročné odrody.  Má dobrú odolnosť proti typickým chorobám jabloní. Je vhodná pre domácich záhradkárov, ale aj komerčné pestovanie. Je vhodná na pestovanie v teplejší..
21,00€ 24,00€
Jabloň (Malus domestica) MAYPOLE (stĺpová)
Nové Pripravujeme
Model: Malus domestica 22
Stĺpová jabloň  MAYPOLE patrí medzi jesenné rezistentné odrody. Zaujme aj svojim dekoratívnym vzhľadom, na jar má krásne ružové kvety a v jeseni nás očarí červenými jablkami s ružovou dužinou. Jabloň je obľúbená u pestovateľov s nedostatkom miesta, môže sa pestovať aj v nádobách na balkóne..
24,00€
Model: Malus domestica 10
Zimná odroda jablone ORION. Bola vyšľachtená v Česku. Patrí medzi nenáročné odrody.  Má dobrú odolnosť proti typickým chorobám jabloní. Je vhodná  do stredných polôh. Jablká sú cenené pre vysokú kvalitu a dlhú skladovateľnosť.Jabloň rastie stredne silno, koruna je pyramidálna. Je vhodný le..
24,00€
Jabloň (Malus domestica) REBELLA®
-23 % Vypredané
Model: Malus domestica 11
Jesenná odroda jablone Rebella .Bola vyšľachtená v Nemecku. Patrí medzi nové odrody.  Má vysokú odolnosť proti typickým chorobám jabloní. Je vhodná na ekologické pestovanie v sadoch , alebo záhradách bez použitia chemických postrekov.Odroda jablone Rebella  , rastie slabo ,má rie..
20,00€ 26,00€
Zobrazené 1 až 12 z 21 (2 stránok)