Menu
Your Cart
Všetky stromy máme ihneď k odoslaniu. Dodanie je rýchle a bezpečné, bez poškodenia rastlín.

Slivky a mirabelky

Brand: Tutifruti Model: Prunus domestica 2
BIO Slivka  neskorá AROMA SPUR  je stĺpová odroda slivky. Má výbornú kvalitu plodov. Je vhodná na pestovanie malých záhradách s nedostatkom miesta, ale môžeme ju postavať aj v nádobe na balkóne.Rastie stredne silno , má stĺpovitý tvar, vetvenie konárov je stredne husté. Pre udržanie t..
30,00€
Japonská slivka (Prunus salicina) ANGELENO
Nové Pripravujeme
Model: Prunus salicina 1
Japonská slivka ANGELENO je neskorá odrody slivky s dokonalými guľatými plodmi. Jej pôvod nájdeme v USA je získaná voľným opelením slivky Queen Ann.Strom ANGELENO rastie pomerne bujne a vytvára voľnú, dobre olistenú korunu. Dosahuje výšku 3-4 m. Rastie na podpníku Myrobalan , strom  t..
28,00€
Japonská slivka (Prunus salicina) BLACK AMBER
Pripravujeme
Model: Prunus salicina 1
Japonská slivka BLACK AMBER veľmi cenná pre svoju výbornú chuť a veľmi dobrú odolnosť voči hubovým chorobám. Jej pôvod nájdeme v USA. Je zaujímavá pre svoje veľké takmer čierne plody.Vzrast stromu je  stredne silný, výška do 4m.Koruna je úzka, zaberá málo miesta.  Rastie na podpn..
26,00€
Japonská slivka (Prunus salicina) SHIRO
Nové Pripravujeme
Model: Prunus salicina 1
Japonská slivka SHIRO je odroda vyšľachtená v USA. Ide o žltú odrodu, ktorá si získava veľkú obľubu medzi domácimi ovocinármi a záhradkármi ako alternatíva k tradičným odrodám sliviek. Navyše dobre znáša naše domáce podmienky. Za pozornosť stojí zaujímavým vzhľadom stromu aj plodov.Strom slivky SHIR..
28,00€
Japonská slivka (Prunus salicina) VANIER
Nové Pripravujeme
Model: Prunus salicina 1
Odroda Japonskej slivky s názvom VANIER pochádza z Kanady a vznikla krížením Burbank a Wickson. Táto odroda získava popularitu medzi domácimi pestovateľmi ovocia a záhradkármi ako atraktívna alternatíva k tradičným odrodám sliviek. Okrem toho je známe, že dobre zvláda domáce podmienky. Strom a plody..
28,00€
Japonská slivka (Prunus x hybrid) NAJDENA
Nové Pripravujeme
Model: Prunus salicina 1
Japonská slivka NAJDENA je odroda získaná na Ukrajine, ktorá je výsledkom kombinácie slivky „Skorowodnaya“ a slivky „Desertnaya“. Ide o ďalšiu odrodu, ktorá si získava veľkú obľubu medzi domácimi ovocinármi a záhradkármi ako alternatíva k tradičným odrodám sliviek. Navyše dobre znáša naše domáce pod..
28,00€
Model: Prunus domestica 23
Slivka AMERS je obľúbená odroda sliviek. Patrí medzi neskoré odrody sliviek. Je známa svojou vynikajúcou chuťou a vôňou. Jej pôvod nájdeme v USA.Strom slivky AMERS dosahuje výšku  6 až 8 metrov. Má rozvetvenú korunu, ktorá je široká až 4-6 metrov. Koruna je riedka, rovnomerne rozvetvená.Slivka ..
24,00€
Model: Prunus domestica 25
Slivka BLUEFREE je hybridnou odrodou, vyšľachtenou v USA. Vznikla krížením odrôd President x Stanley.Strom slivky BLUEFREE je stredne veľký. Koruna je rozvetvená a tvorí kompaktný tvar. Strom je robustný a odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam.Slivka BLUEFRE kvitne v apríli. Má krá..
24,00€
Model: Prunus domestica 21
Slivka HERMAN je veľmi skorou odrodou, ktorá pochádza zo Švédska. Má sladké plody a všestranné využitie. Strom slivky odrody HERMAN je obvykle stredne veľký až veľký a má vzpriamený rast s rozložitou korunou. Je to relatívne zdravá a odolná odroda, ktorá sa môže prispôsobiť rôznym klimatickým p..
24,00€
Model: Prunus domestica 26
Slivka JEROZOLIMKA patrí medzi skoré dezertné odrody.  JEROZOLIMKA je stará odroda pravdepodobne anglického pôvodu. Je rozšírená hlavne v strednej Európe.Strom je stredne veľký s rozvetvenou korunou. Jej rast je stredne rýchly a vyžaduje primeranú starostlivosť, rez a tvarovanie koruny.Sli..
24,00€
Model: Prunus domestica 24
Slivka PRESIDENT je stará neskorá odroda pôvodom z Anglicka. Je známa svojou vynikajúcou chuťou a vôňou.Strom slivky PRESIDENT je stredne veľký. Vzrast je vzpriamený. Koruna je rovnomerne rozložitá. Je to zdravá a odolná odroda, ktorá sa môže prispôsobiť rôznym klimatickým podmienkam. Veľkou výhodou..
24,00€
Model: Prunus domestica 22
Slivka STANLEY je stará, osvedčená a obľúbená odroda sliviek. Je známa svojou vynikajúcou chuťou a vôňou. Slivka STANLEY bola vyšľachtená v USA v roku 1926 a odvtedy sa stala populárnou a široko pestovanou odrodou nielen v USA, ale aj v iných častiach sveta.Strom slivky STANLEY je stredne veľký až v..
24,00€
Zobrazené 1 až 12 z 14 (2 stránok)