Menu
Your Cart
Všetky stromy máme ihneď k odoslaniu. Dodanie je rýchle a bezpečné, bez poškodenia rastlín.

Čerešne a višne

BIO Čerešňa AROMA SPUR SYLVIA (stĺpová)
-15 %
Brand: Tutifruti Model: Prunus avium 2
Stĺpová odroda čerešne je budúcnosťou v pestovaní. Pre svoj úzky stĺpový vzrast je vhodná do malých záhrad , alebo na pestovanie v nádobách na balkóne, je nenáročná na  rez a má skorý nástup do rodivosti.Strom rastie zdravo, má úzky stĺpový vzrast, približne 3m na výšku a 60cm na šírku. Čerešňa..
29,00€ 34,00€
Model: Prunus avium 4
Čerešňa JAROSLAVNA  je výborná cudzo-opelivá čerešňa, pochádza z Ukrajiny, jej výhodou je úzky stĺpový vzrast, kvalitné veľké, chutné plody a pravidelná úroda. Patrí medzi najlepšie stĺpové čerešne.Čerešňa je na podpníku Gisela 5 , to zaručuje nízky vzrast čerešne, rastie vzpriamene, výška do 3..
28,00€
Model: Prunus avium 11
Čerešňa LAPINS je veľkoplodá odroda čerešní, ktorá pochádza z Kanady. Je to samoopelivá odroda, čo znamená, že je schopná produkovať plody aj bez opeľovačov.Čerešňa LAPINS má stredne silný rast stromu, Strom má tendenciu vytvárať rozložité koruny, čo znamená, že vetvy sa rozprestierajú do strán a vy..
24,00€
Čerešňa (Prunus avium) QUEEN MARY
Nové Pripravujeme
Brand: Tutifruti Model: Prunus avium 2
Stĺpová odroda čerešne QUEEN MARY  je obľúbená pre svoj úzky kompaktný vzrast a výbornú chuť plodov. Patrí medzi neskoršie odrody čerešní.Strom rastie zdravo, má úzky stĺpový vzrast, približne 3m až 4m na výšku a 60cm na šírku. Pre udržanie tvaru je vhodný rez stromu. Čerešňa QUEEN MARY&nb..
28,00€
Model: Prunus avium 13
Čerešňa SYLVIA je výborná stredne skorá odroda čerešní pôvodom z Kanady. Jej výhodou je vynikajúca chuť a kvalita plodov. Je veľmi populárnou a rozšírenou odrodou, pestuje sa vo viacerých oblastiach.Čerešňa SYLVIA je pestovaná na podpníku Colt, čo zaručuje jej stredne silný vzrast stromu. Rastie vzp..
25,00€
Model: Prunus avium 10
TAMARA je výborná veľkoplodá chrupka pôvodom vyšľachtená v Česku., jej výhodou je výborná kvalita plodov, pravidelná úroda a vysoká odolnosť voči chorobám. Patrí medzi najlepšie čerešne.Čerešňa je na podpníku Colt , to zaručuje stredne silný rast stromu. Rastie vzpriamene zdravo, na udržanie ko..
24,00€
Brand: Tutifruti Model: Prunus avium 12
Čerešňa VICTORIA je vynikajúca neskorá odroda čerešní pôvodom z Kanady. Jej výhodou je výborná kvalita plodov a dobrá odolnosť voči chorobám. Je pomerne populárnou a rozšírenou odrodou v mnohých oblastiach.Čerešňa VICTORIA je na podpníku Colt , čo zaručuje jej stredne silný vzrast stromu. Rasti..
25,00€
Model: Prunus 1
Hybrid medzi čerešňou a višňou ČUDO VIŠŇA je výborný kompromis medzi čerešňou a višňou, má tie najlepšie vlastnosti čerešne ako je veľkosť plodov a výbornú chuť po višniach ,ale menej kyslú. Jej výhodou je úzky kompaktný vzrast, kvalitné chutné plody a pravidelná úroda.ČUDO VIŠŇA  je ..
28,00€
Višňa (Prunus cerasus) JACHIM
Nové Pripravujeme
Model: Prunus cerasus 2
Stĺpová višňa JACHIM pochádza z Nemecka, vznikla krížením odrôd Köröser a Safir. Pre jej zaujímavý kompaktný vzrast je ideálna do malých záhrad, alebo okrasnej výsadby.Strom rastie kompaktne, má úzky stĺpový vzrast, približne 3m. Pre udržanie tvaru je vhodný rez stromu. Višňa JACHIM rastie na podpní..
26,00€
Model: Prunus cerasus 2
PANDY je výborná stará odroda višne pôvodom zo strednej Európy. Jej výhodou je výborná kvalita plodov. Je možné ju pestovať aj v chladnejších vyššie položených oblastiach.Višňa je na podpníku Mahalebka, to zaručuje stredne silný vzrast stromu. Strom vytvára rozložitú korunu, s vetvami..
24,00€
Model: Prunus cerasus 1
SABINA je výborná skorá višňa pôvodom z Poľska. Jej výhodou je výborná kvalita plodov. Je možné ju pestovať aj v chladnejších vyššie položených oblastiach.Višňa je na podpníku Mahalebka, to zaručuje stredne silný vzrast stromu. Rastie vzpriamene zdravo, tvorí kompaktnú korunu.Višňa SABINA ..
24,00€
Zobrazené 1 až 11 z 11 (1 stránok)