Menu
Your Cart
Všetky stromy máme ihneď k odoslaniu. Dodanie je rýchle a bezpečné, bez poškodenia rastlín.

Rezistentný stolový vinič

Model: Vitis 21
Rezistentná odroda viniča  ALOSZENKIN je pôvodom z Ruska. Je to veľmi skorá stolová odroda viniča obľúbená pre vysokú úrodnosť a zvýšenú odolnosť voči chorobám. Rastlina viniča odrody  ALOSZENKIN je silná a rýchlo rastúca. Pre pestovanie potrebuje oporu.Odroda hrozna ALOSZEN..
16,50€
Rezistentný stolový vinič BRONX SEEDLES
Momentálne nedostupné
Model: Vitis 1
Táto stolová odroda viniča BRONX SEEDLES pochádza z USA. Má dobrú odolnosť voči mrazu.Vinič rastie silno, tvorí dlhé zdravé výhony. Preto je potrebná opora.Tvorí veľké strapce 500-700g. Bobule sú oválne, veľké ružovo červené , bez semien. Chuť je sladká, osviežujúca.  Dužina je mäsitá, šťavnatá..
18,50€
Rezistentný stolový vinič ISABELLA
Vypredané
Model: Vitis 2
Modrá  stolová PIWI odroda viniča ISABELLA pochádza z USA. Výhody tohto viniča je nenáročnosť na pestovanie a dobrá odolnosť proti mrazu a chladu.Stolová odroda viniča ISABELLA rastie silno, tvorí dlhé zdravé výhony. Preto je potrebná opora a vhodný rez. Tvorí veľké riedke strapce do ..
15,50€
Rezistentný stolový vinič PIESNIA
Momentálne nedostupné
Model: Vitis 3
Táto stolová odroda viniča Piesnia  pochádza z Ruska. Má dobrú odolnosť voči mrazu.Vinič rastie silno, tvorí dlhé zdravé výhony. Preto je potrebná opora.Tvorí veľké strapce. Bobule sú oválne, veľké6-8g, zeleno-žltá s bielym povlakom , bez semien. Chuť je sladká, osviežujúca.  Dužina je mäs..
18,50€
Brand: Tutifruti Model: Vitis 4
Rezistentná odroda viniča  SWENSON RED je pôvodom z USA. Je to stolová odroda viniča obľúbená pre záhradkárov pre zaujímavú ovocnú chuť hrozna. Farba bobúľ sa mení v závislosti od klímy. Rastlina viniča odrody  SWENSON RED je stredne silná a rýchlo rastúca. Pre pestovan..
16,50€
Model: Vitis 5
Biela PIWI stolová odroda viniča ARKADIA  je Ukrajinského pôvodu. Výhody tohto viniča sú veľké strapce s veľkými bobuľami a malým množstvom zrniečok.Medzidruhový hybrid viniča ARKADIA rastie silno, tvorí dlhé zdravé výhony. Preto je potrebná opora a vhodný rez. Tvorí veľké k..
16,50€
Stolová odroda viniča BIANCA
Momentálne nedostupné
Model: Vitis 6
Biela  skorá stolová odroda viniča BIANCA. Výhody tohto viniča je rezistencia voči hubovým chorobám a výborná chuť. Veľmi vysoká plodnosť. Hrozno je vhodné aj na výrobu vína, alebo ako stolové hrozno na priamy konzum.Stolová odroda viniča BIANCA  rastie silno, tvorí dlhé zdravé výhony..
17,50€
Stolová odroda viniča KONIGLICHE ESTER
Momentálne nedostupné
Model: Vitis 7
Modrá stolová PIWI odroda viniča KONIGLICHE ESTER pochádza z Maďarska. Výhody tohto viniča je rezistencia voči hubovým chorobám a výborná chuť, vysoká plodnosť. Hrozno je vhodné ako stolové hrozno na priamy konzum.Stolová odroda viniča KONIGLICHE ESTER rastie silno, tvorí dlhé zdravé výhon..
15,50€
Stolová odroda viniča LAKEMONT (NEW YORK)
Momentálne nedostupné
Model: Vitis 8
Biela  bezsemenná stolová odroda viniča LAKEMONT. Výhody tohto viniča sú veľké strapce a rezistencia voči hubovým chorobám a výborná chuť.Stolová odroda viniča LAKEMONT  rastie silno, tvorí dlhé zdravé výhony. Preto je potrebná opora a vhodný rez. Tvorí veľké  strapce. ..
15,50€
Stolová odroda viniča LILLA
Momentálne nedostupné
Model: Vitis 9
Biela  skorá stolová odroda viniča LILLA pochádza z Maďarska. Výhody tohto viniča sú veľké strapce a rezistencia voči hubovým chorobám a výborná chuť.Stolová odroda viniča LILLA  rastie silno, tvorí dlhé zdravé výhony. Preto je potrebná opora a vhodný rez. Tvorí veľké 600g riedke..
15,50€
Stolová odroda viniča MUSCAT BLEU
Momentálne nedostupné
Model: Vitis 10
Modrá skorá stolová odroda viniča MUSKAT BLEU pochádza zo Švajčiarska. Výhody tohto viniča sú veľké strapce a rezistencia voči hubovým chorobám.Stolová odroda viniča MUSCAT BLEU rastie silno, tvorí dlhé zdravé výhony. Preto je potrebná opora a vhodný rez. Tvorí veľké riedke strapce do..
15,50€
Stolová odroda viniča POLOSKEI MUSKOTÁLY
Momentálne nedostupné
Model: Vitis 11
Biela stredne skorá stolová odroda viniča POLOSKEI MUSKOTÁLY pochádza z Maďarska. Výhody tohto viniča sú veľké strapce a rezistencia voči hubovým chorobám a výborná muškátová chuť.Stolová odroda viniča POLOSKEI MUSKOTÁLY rastie silno, tvorí dlhé zdravé výhony. Preto je potrebná opora ..
15,50€
Zobrazené 1 až 12 z 13 (2 stránok)