Menu
Your Cart
Všetky stromy máme ihneď k odoslaniu. Dodanie je rýchle a bezpečné, bez poškodenia rastlín.

Marhule

Brand: Tutifruti Model: Prunus persica 5
Medová broskyňa HONEYSUN  je kríženec broskyne a marhule. Nová odroda ovocia ponúka nový, úžasný chuťový zážitok pre milovníkov ovocia. Prunus persica HONEYSUN spája všetky výhody broskyne a marhule.Strom rastie kompaktne , výška dospelej rastliny je 3-4m. Vhodný je pravidelný rez. Od..
34,00€
Brand: Tutifruti Model: Prunus armeniaca 3
Odroda  ARMI COL, patrí medzi nové odrody marhúľ. Je zaujímavá pre svoj kompaktný stĺpový vzrast, preto sa hodí do malých záhrad, je vhodné ju pestovať aj vo väčšej nádobe na balkóne alebo terase.Strom marhule ARMI COL rastie kompaktne , má úzky stĺpovitý tvar asi 250cm- 300cm vysoký . Je vhodn..
30,00€
Marhuľa (Prunus armeniaca) COMPACTA stĺpová
Nové Pripravujeme
Brand: Tutifruti Model: Prunus armeniaca 3
Odroda COMPACTA , patrí medzi nové odrody marhúľ, jej pôvod nájdeme v USA . Vznikla krížením odrôd Moongold x NJA20. Je zaujímavá pre svoj kompaktný stĺpový vzrast, preto sa hodí do malých záhrad, je vhodné ju pestovať aj vo väčšej nádobe na balkóne alebo terase.Strom marhule COMPACTA  ras..
28,00€
Model: Prunus armeniaca 12
Marhuľa EARLY ORANGE pochádza z Kanady. Táto marhuľa patrí medzi skoré čiastočne samoopelivé odrody. Marhuľa EARLY ORANGE je odroda marhule s vysokou chuťovou kvalitou.Strom marhule EARLY ORANGE je stredne silno rastúci, dosahuje priemernú výšku medzi 3 až 4 metre. Je to vhodná veľkosť pre záhradné..
24,00€
Marhuľa (Prunus armeniaca) GOLDEN SUN stĺpová
Nové Pripravujeme
Brand: Tutifruti Model: Prunus armeniaca 3
Marhula GOLDEN SUN patrí medzi pomaly rastúcu odrodu, preto je  vhodná na pestovanie v malých záhradách, nádobách na balkónoch, alebo terasách.Kvitne v závislosti od miesta pestovania a klimatických podmienok. Najčastejšie však v apríly. Marhuľa GOLDEN SUN je samoopelivá.Marhuľa GOLDEN SUN..
28,00€
Model: Prunus armeniaca 11
Marhuľa GOLDRICH pochádza z USA, vznikla krížením odrôd Sunglo x Perfection. Táto marhuľa patrí medzi samoopelivé odrody. Získala si popularitu pre svoju vynikajúcu chuť, kvalitu a veľkosť plodov. Strom marhule GOLDRICH je stredne silno rastúci strom, ktorý dosahuje priemernú výšku medzi 3 až 4..
24,00€
Model: Prunus armeniaca 10
Marhuľa HARCOT pochádza z Kanady. Táto marhuľa patrí medzi skoré odrody. Získala si popularitu pre svoju vynikajúcu chuť a kvalitu plodov. Je to jeden z kultivarov kanadskej marhule, ktorý je známy svojou sladkosťou, arómou a atraktívnym vzhľadom.Strom marhule HARCOT je stredne veľký a má vzpr..
24,00€
Model: Prunus armeniaca 14
Marhuľa HARGRAND pochádza z Kanady. Je to kvalitná marhuľa s veľkými plodmi, ktorá dozrieva stredne skoro. Má veľkú násadu plodov a pravidelnú úrodu.Strom marhule HARGRAND stredne silno až silno. Koruna je rozložitá, previsnutá.Marhuľa HARGRAND kvitne na jar, zvyčajne v apríli/máji. Presný..
24,00€
Model: Prunus armeniaca 13
Marhuľa HARLAYNE pochádza z Kanady. Je to kvalitná marhuľa odolná voči mrazu a šárke. Vhodná na pestovanie v okrajových oblastiach.Strom marhule HARLAYNE rastie zdravo, stredne silno až silno. Koruna je rozložitá.Marhuľa HARLAYNE kvitne na jar, zvyčajne v apríli/máji. Presný čas kvitnutia môže však ..
24,00€
Model: Prunus armeniaca 6
V našej oblasti menej známa výborná marhuľa NASLAŽDENIE pochádza z Ukrajiny, stredne skorá odroda marhule je vhodná aj do oblastí kde sa marhuliam až tak nedarí.  Má vynikajúce chuťové vlastnosti, skladovateľnosť a vysokú odolnosť voči chorobám. Marhule sú obľúbené ovocie pre svoje lahodné..
33,00€
Marhuľa (Prunus armeniaca) SOMO
Nové Pripravujeme
Brand: Tutifruti Model: Prunus armeniaca 3
Odroda SOMO , patrí medzi staré odrody marhúľ, jej pôvod nájdeme v Poľsku . Je výsledkom kríženia hybridu XI-NS-5 a odrody Rakowski. Je obľúbená pre chutné plody a neskorý zber. Je vhodná na komerčné ,ale aj amatérske pestovanie.Strom marhule SOMO rastie stredne silno. Tvorí guľovitú ..
30,00€
Zobrazené 1 až 11 z 11 (1 stránok)