Menu
Your Cart
Všetky stromy máme ihneď k odoslaniu. Dodanie je rýchle a bezpečné, bez poškodenia rastlín.

Zemolezy

Model: Lonicera caerulea 1
Kamčatská čučoriedka BAKCARSKIJ VELIKAN  je sibírska odroda zemolezu. Odroda je vhodná na džemy, šťavy, mrazenieZemolez Bakcarskij Velikan je plodný nenáročný ker. Má dlhú životnosť. Rastie zdravo kríky sa dožívajú aj 30 rokov. Výhony dorastajú do výšky 150cm a šírky aj 200cmPlody majú valcovit..
8,70€
Model: Lonicera caerulea 3
Kamčatská čučoriedka Boreal Beast pochádza z Kanady, na Slovenku ju poznáme ako Zemolez Boreal Beast. Patrí medzi nové odrody.Krík rastie veľmi silno, dosahuje výšku približne 2m  , má silné kostrové konáre.Plody sú veľké , približne 2g , oválne alebo v tvare srdca. Chuť je sladká , má dobrú ar..
9,00€
Model: Lonicera caerulea 4
Kamčatská čučoriedka Boreal Beauty pochádza z Kanady, u nás ju poznáme ako Zemolez Boreal Beauty. Patrí medzi nové odrody s neskorým zberom.Krík rastie veľmi silno, dosahuje výšku približne 2m  , má silné kostrové konáre. Rastie zdravo a silno.Plody sú veľké , približne 2,6-3,7g , oválne alebo ..
9,30€
Model: Lonicera caerulea 5
Kamčatská čučoriedka Boreal Blizzard pochádza z Kanady, u nás ju poznáme ako Zemolez Boreal Blizzard. Patrí medzi nové odrody s neskorým zberom.Krík rastie veľmi silno a rýchlo, dosahuje výšku približne 2m  , má silné kostrové konáre. Rastie zdravo a silno.Plody sú veľmi veľké , približne 2,8-3..
9,30€
Model: Lonicera caerulea 6
Kamčatská čučoriedka Borealis pochádza z Kanady, u nás ju poznáme ako Zemolez Borealis. Patrí medzi nové odrody. Je to amatérska odroda pre komerčné plantáže. Je vhodná na ručný zber.Krík rastie veľmi silno a rýchlo, dosahuje výšku približne 2m  , má silné kostrové konáre. Rastie zdravo a silno..
8,70€
Model: Lonicera caerulea 16
Kamčatská čučoriedka DOCZ VELIKANA pochádza z Ruska je licencovaná od roku 2009. Patrí medzi sladké dezertné odrody, vhodná aj na mrazenieKrík je guľovitého tvaru, rastie  silno , dosahuje výšku 180cm a šírku 130cm. Má silné kostrové konáre. Rastie zdravo. Kvitne v máji a plody dozrievajú v dru..
8,70€
Model: Lonicera caerulea 8
Kamčatská čučoriedka Honey Bee pochádza z Kanady, u nás ju poznáme ako Zemolez Honey Bee. Nie je vhodná na mechanický zber.Krík rastie veľmi silno a rýchlo, dosahuje výšku približne o 0,5m viac ako iné odrody. Má silné kostrové konáre. Rastie zdravo a silno.Plody sú stredne veľké1,9g , oválne podlho..
9,00€
Model: Lonicera caerulea 9
Kamčatská čučoriedka INDIGO GEM pochádza z Kanady, u nás ju poznáme ako Zemolez INDIGO GEM.Krík je stredne silný, polo vzpriamený. dosahuje výšku približne1,7m. Kostrové konáre sú oblúkovito zohnuté.Plody sú veľké1,2g-2,3g , oválne podlhovasté až do 4cm . Chuť je sladká, bez horkosti, má d..
8,70€
Model: Lonicera caerulea 10
Kamčatská čučoriedka JUGANA pochádza z Ruska, u nás ju poznáme ako Zemolez JUGANA. Patrí medzi nové odrody zaregistrovaná bol v roku 2010.Krík rastie stredne silno, dosahuje výšku približne 1,5m-2m. Má silné kostrové konáre, je stredne hustý.Plody sú veľké , približne 1,4-1,8g. Dlhé asi 4cm.Chu..
8,70€
Model: Lonicera caerulea 17
Kamčatská čučoriedka KARINA je skorá poľská odroda. Odroda, vhodná na konzum v surovom stave sušenie, mrazenie. Krík rastie silno  dosahuje výšku približne do 2m . Má silné kostrové konáre. Rastie zdravo.Plody sú  modré s voskovým povlakom, hruškovitého tvaru. Má pevnú šupku. Chuť je ..
7,50€
Model: Lonicera caerulea 11
Kamčatská čučoriedka Leningradskij Velikan pochádza z Ruska, u nás ju poznáme ako Zemolez Leningradskij Velikan. Dezertná odroda, vhodná aj na mrazenieKrík rastie  silno , dosahuje výšku 150cm. Má silné kostrové konáre. Rastie zdravo.Plody sú stredne veľké do 2g , majú valcovitý úzky tvar. Chuť..
8,70€
Model: Lonicera caerulea 14
Kamčatská čučoriedka NIMFA pochádza z Ruska, u nás ju poznáme ako Zemolez NIMFA. Odroda, vhodná na konzum v surovom stave alebo mrazenie. Dobre znáša prevoz.Krík rastie stredne silno  dosahuje výšku približne 150cm-180cm. Má silné kostrové konáre. Rastie zdravo.Plody sú  veľké 1,2g , ováln..
8,50€
Zobrazené 1 až 12 z 16 (2 stránok)