Menu
Your Cart
Všetky stromy máme ihneď k odoslaniu. Dodanie je rýchle a bezpečné, bez poškodenia rastlín.

Nashi - Japonské hrušky

Nashi - Japonská hruška (Pyrus pyrifolia) CHOJURO
Pripravujeme
Model: Pyrus pyrifolia 1
Stredne skorá Japonská hruška CHOJURO je jednou z mnohých odrôd japonských hrušiek, je pomerne stará, známa je už viac ako 100 rokov.Strom hrušky CHOJURO je stredne veľký, s rozložitým vzrastom. Dorastá do výšky približne 4 až 5 metrov. Má zaoblenú korunu, veľmi dobre rozvetvuje. Listy hr..
24,00€
Nashi - Japonská hruška (Pyrus pyrifolia) HAYATAMA
Pripravujeme
Model: Pyrus pyrifolia 2
Hruška HAYATAMA je japonská odroda hrušky, ktorá má svoj pôvod v prefektúre Wakayama na juhu Japonska.Hruška HAYATAMA je stredne veľký strom s dobre rozvetvenou korunou a vzpriameným rastom. Má pevné vetvy, ktoré dokážu podporiť hojné množstvo plodov. Tento strom je známy dobrým výnosom a odolnosťou..
25,00€
Nashi - Japonská hruška (Pyrus pyrifolia) HOSUI
Pripravujeme
Model: Pyrus pyrifolia 3
Stredne skorá Japonská hruška HOSUI patrí medzi najobľúbenejšie odrody hrušiek. Je jednou z mnohých odrôd japonských hrušiek.Strom hrušky HOSUI je stredne veľký a rastie vzpriamene s rovnomernou korunou. Jeho výška sa pohybuje od 3 do 4,5 metrov. Mladé stromy majú široko rozprestreté vetvičky, ktoré..
25,00€
Nashi - Japonská hruška (Pyrus pyrifolia) NIJISSEIKI
Pripravujeme
Model: Pyrus pyrifolia 5
Japonská hruška NIJISSEIKI, tiež známa ako hruška Niitaka, je jednou z populárnych odrôd japonských hrušiek. Táto odroda je pôvodom z Japonska.Strom hrušky NIJISSEIKI je stredne veľký a rastie vzpriamene. Dosahuje výšku približne 4 až 5 metrov. Má silné vetvy a rovnomernú korunu. Tento strom je..
24,00€
Model: Pyrus pyrifolia 6
Japonská hruška SHINSEIKI je jednou z populárnych odrôdy japonských hrušiek. Pochádza z Japonska a získala si obľubu pre svoje vynikajúce chuťové vlastnosti.Strom hrušky SHINSEIKI je stredne veľký, s rozvetvenou korunou a vzpriameným rastom. Má silné vetvy, ktoré dokážu podporiť hojné množstvo ..
24,00€
Nashi - Japonská hruška (Pyrus ussuriensis x Pyrus bretschneideri) TSU LI
Pripravujeme
Model: Pyrus pyrifolia 4
Hruška TSU LI je odrodou hrušky pôvodom z Číny. Táto odroda je známa pre svoju vynikajúcu chuť a atraktívny vzhľad plodov.Strom hrušky TSU LI je stredne veľký, s dobre rozvetvenou korunou a vzpriameným rastom. Má pevné vetvy, ktoré dokážu podporiť hojné množstvo plodov. Tento strom je tiež znám..
24,00€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)