Menu
Your Cart
Všetky stromy máme ihneď k odoslaniu. Dodanie je rýchle a bezpečné, bez poškodenia rastlín.

Jadroviny

BIO Hruška AROMA SPUR GRUN-BRAUN
-18 %
Model: Pyrus communis 1
BIO hruška (pyrus communis)  "AROMA SPUR GRUN-BRAUN " je nenáročná rastlina. pre svoj kompaktný vzrast je vhodná aj do malých záhrad.Rast  je slabý,  vzpriamený , stĺpovitý. Dorastá do výšky 3 metre. Tvar stromu je vhodné udržiavať rezom. Hruška kvitne na prelome a..
28,00€ 34,00€
BIO Hruška stĺpová AROMA SPUR GELB-ROT
-15 %
Model: Pyrus communis 2
BIO hruška (pyrus communis)  "AROMA SPUR GELB-ROT " je nenáročná rastlina. pre svoj kompaktný vzrast je vhodná aj do malých záhrad.Vzrast je slabý,  vzpriamený , stĺpovitý. Dorastá do výšky 3 metre. Tvar stromu je vhodné udržiavať rezom. Hruška kvitne na prelome apríla-..
29,00€ 34,00€
BIO Jabloň stĺpová AROMA SPUR GELB-ROT
-18 %
Model: Malus domestica 1
Nová stĺpová odroda jablone "AROMA SPUR GELB-ROT " pochádza z Nemecka.  Jabloň má veľmi úzky habitus, preto je vhodná aj do tých najmenších záhrad, môže sa pestovať aj v nádobách.Odroda jablone "AROMA SPUR GELB-ROT " , rastie stred silno , tvorí pekný úzky, st..
28,00€ 34,00€
BIO Jabloň stĺpová AROMA SPUR GOLD-GELB
-17 %
Model: Malus domestica 2
Nová stĺpová odroda jablone "AROMA SPUR GOLD-GELB " pochádza z Nemecka.  Jabloň má veľmi úzky habitus, preto je vhodná aj do tých najmenších záhrad, môže sa pestovať aj v nádobách.Odroda jablone "AROMA SPUR GOLD-GELB " , rastie stred silno , tvorí pekný úzky, stĺpový strom.M..
25,00€ 30,00€
Model: Malus domestica 3
Nová stĺpová odroda jablone "AROMA SPUR GRUN " pochádza z Nemecka.  Tvarom a farbou podobná odrode Granny Smith. Jabloň má veľmi úzky habitus, preto je vhodná aj do tých najmenších záhrad, môže sa pestovať aj v nádobách.Odroda jablone "AROMA GRUN " , rastie st..
28,00€
BIO Jabloň stĺpová AROMA SPUR ROT
-24 %
Model: Malus domestica 4
Nová stĺpová odroda jablone "AROMA SPUR ROT " pochádza z Nemecka.  Jabloň má veľmi úzky habitus, preto je vhodná aj do tých najmenších záhrad, môže sa pestovať aj v nádobách.Odroda jablone "AROMA SPUR ROT " , rastie stred silno , tvorí pekný úzky, stĺpový stro..
26,00€ 34,00€
Model: Cydonia oblonga 2
Dula Ronda rastie vo forme stromu je to Švajčiarska odroda. Nie je náročná na pestovanie, má rada slnečné stanovište alebo polotieň a pôdu obohatenú o humus.Dobre sa upravuje rezom, má aj estetickú úlohu v okrasných záhradách, zaujme kvetom aj plodmi. Je samoopelivá.Vzrast dule je vzpriamený , rasti..
25,00€
Hruška (Pyrus communis) "JOJKO"- stĺpová
-46 %
Model: Pyrus communis 3
Odroda hrušky JOJKO je štíhly strom , plodí veľmi sladké plody. Jojko je letná odroda hrušky. Strom má kompaktný stĺpový vzrast. Vhodná aj do najmenších záhrad.  Má veľké zelené plody dobrej sladkej chuti všestranného využitia. Hruška nie-je náročná na pôdu. Má rada stredne ťažkú, dobre pr..
15,00€ 28,00€
Model: Pyrus communis 7
Hruška KIRGIZSKAJA ZIMNAJA, známa aj ako Kirgizská zimná hruška, je odroda hrušky pôvodom z Kirgizska, krajiny v Strednej Ázii. Je to zimná odroda hrušky, čo znamená, že dozrieva na jeseň a je schopná vydržať chladné zimné podmienky. Kirgizská hruška je zaujímavý strom, jej plody majú atraktívny vzh..
28,00€
Model: Pyrus communis 12
Hruška KONFERENCIA alebo tiež Conference patrí medzi veľmi populárne odrody hrušiek.Odroda vznikla ako kríženec medzi odrodami Doyenné du Comice a Bergamotka d'Esperen v Belgicku.Strom rastie silno a vzpriamene s rozvetvenými konármi, čo poskytuje dostatok priestoru pre rast a vývoj plodov.Hruška KO..
24,00€
Model: Pyrus communis 13
 Zimná odroda hrušky NOJABRSKAJA (Ноябрьская) má pôvod v Moldavskej republike. Jej názov v ruštine znamená "novembrová".Strom rastie stredne silno až silno vzpriamene s rozvetvenými konármi. Koruna stromu hrušky NOJABRSKAJA je široká a hustá s rozvetvenými konármi. Je kužeľovitého tvaru. K..
25,00€
Model: Pyrus communis 11
Hruška RED BARTLETT alebo tiež Red Favoritka patrí medzi populárne odrody letných hrušiek.Vznikla ako mutácia odrody BARTLETT (Williams Christ) v USA.Strom rastie stredne silno, môžeme ho pestovať ako polokmeň alebo vysokokmeň. Vzrast je štíhly vzpriamený s rozvetvenými konármi.Hruška RED BARTLETT j..
24,00€
Zobrazené 1 až 12 z 38 (4 stránok)