Menu
Your Cart
Všetky stromy máme ihneď k odoslaniu. Dodanie je rýchle a bezpečné, bez poškodenia rastlín.

Hrušky

BIO Hruška AROMA SPUR GRUN-BRAUN
-18 %
Model: Pyrus communis 1
BIO hruška (pyrus communis)  "AROMA SPUR GRUN-BRAUN " je nenáročná rastlina. pre svoj kompaktný vzrast je vhodná aj do malých záhrad.Rast  je slabý,  vzpriamený , stĺpovitý. Dorastá do výšky 3 metre. Tvar stromu je vhodné udržiavať rezom. Hruška kvitne na prelome a..
28,00€ 34,00€
BIO Hruška stĺpová AROMA SPUR GELB-ROT
-15 %
Model: Pyrus communis 2
BIO hruška (pyrus communis)  "AROMA SPUR GELB-ROT " je nenáročná rastlina. pre svoj kompaktný vzrast je vhodná aj do malých záhrad.Vzrast je slabý,  vzpriamený , stĺpovitý. Dorastá do výšky 3 metre. Tvar stromu je vhodné udržiavať rezom. Hruška kvitne na prelome apríla-..
29,00€ 34,00€
Hruška (Pyrus communis) "JOJKO"- stĺpová
-46 %
Model: Pyrus communis 3
Odroda hrušky JOJKO je štíhly strom , plodí veľmi sladké plody. Jojko je letná odroda hrušky. Strom má kompaktný stĺpový vzrast. Vhodná aj do najmenších záhrad.  Má veľké zelené plody dobrej sladkej chuti všestranného využitia. Hruška nie-je náročná na pôdu. Má rada stredne ťažkú, dobre pr..
15,00€ 28,00€
Model: Pyrus communis 7
Hruška KIRGIZSKAJA ZIMNAJA, známa aj ako Kirgizská zimná hruška, je odroda hrušky pôvodom z Kirgizska, krajiny v Strednej Ázii. Je to zimná odroda hrušky, čo znamená, že dozrieva na jeseň a je schopná vydržať chladné zimné podmienky. Kirgizská hruška je zaujímavý strom, jej plody majú atraktívny vzh..
28,00€
Model: Pyrus communis 12
Hruška KONFERENCIA alebo tiež Conference patrí medzi veľmi populárne odrody hrušiek.Odroda vznikla ako kríženec medzi odrodami Doyenné du Comice a Bergamotka d'Esperen v Belgicku.Strom rastie silno a vzpriamene s rozvetvenými konármi, čo poskytuje dostatok priestoru pre rast a vývoj plodov.Hruška KO..
24,00€
Model: Pyrus communis 13
 Zimná odroda hrušky NOJABRSKAJA (Ноябрьская) má pôvod v Moldavskej republike. Jej názov v ruštine znamená "novembrová".Strom rastie stredne silno až silno vzpriamene s rozvetvenými konármi. Koruna stromu hrušky NOJABRSKAJA je široká a hustá s rozvetvenými konármi. Je kužeľovitého tvaru. K..
25,00€
Model: Pyrus communis 11
Hruška RED BARTLETT alebo tiež Red Favoritka patrí medzi populárne odrody letných hrušiek.Vznikla ako mutácia odrody BARTLETT (Williams Christ) v USA.Strom rastie stredne silno, môžeme ho pestovať ako polokmeň alebo vysokokmeň. Vzrast je štíhly vzpriamený s rozvetvenými konármi.Hruška RED BARTLETT j..
24,00€
Hruška stĺpová (Pyrus communis) CONDO
Vypredané
Model: Pyrus communis 6
Odroda hrušky CONDO je jednou z populárnych odrôd hrušiek. Pochádza z Francúzka. Je známa svojou vynikajúcou chuťou a atraktívnym vzhľadom.Strom hrušky CONDO má stredný vzpriamený kompaktný vzrast, čo ju robí vhodnými pre menšie záhrady a priestorovo obmedzené oblasti. Vďaka ich stredne veľkému..
28,00€
Hruška stĺpová (Pyrus communis) DECORA
Nové Pripravujeme
Model: Pyrus communis 6
Odroda hrušky DECORA je jednou z najpopulárnejších stĺpových odrôd hrušiek. Je známa svojou vynikajúcou chuťou a atraktívnym vzhľadom.Strom hrušky DECORA má zdravý vzpriamený kompaktný vzrast, čo ju robí vhodnou pre menšie záhrady a priestorovo obmedzené stanovište. Veľkosť stromu je ..
26,00€
Hruška stĺpová (Pyrus communis) SAPHIRA
Nové Pripravujeme
Model: Pyrus communis 6
Odroda hrušky SAPHIRA patrí medzi najstaršie odrody stĺpových hrušiek. Je vhodná do malých záhrad, môžeme ju pestovať aj v nádobe na terase alebo balkóne. Je známa svojou vynikajúcou chuťou a atraktívnym vzhľadom.Strom hrušky SAPHIRA má vzpriamený kompaktný vzrast. čo ju robí vhodnou pre m..
26,00€
Nashi - Japonská hruška (Pyrus pyrifolia) CHOJURO
Pripravujeme
Model: Pyrus pyrifolia 1
Stredne skorá Japonská hruška CHOJURO je jednou z mnohých odrôd japonských hrušiek, je pomerne stará, známa je už viac ako 100 rokov.Strom hrušky CHOJURO je stredne veľký, s rozložitým vzrastom. Dorastá do výšky približne 4 až 5 metrov. Má zaoblenú korunu, veľmi dobre rozvetvuje. Listy hr..
24,00€
Nashi - Japonská hruška (Pyrus pyrifolia) HAYATAMA
Pripravujeme
Model: Pyrus pyrifolia 2
Hruška HAYATAMA je japonská odroda hrušky, ktorá má svoj pôvod v prefektúre Wakayama na juhu Japonska.Hruška HAYATAMA je stredne veľký strom s dobre rozvetvenou korunou a vzpriameným rastom. Má pevné vetvy, ktoré dokážu podporiť hojné množstvo plodov. Tento strom je známy dobrým výnosom a odolnosťou..
25,00€
Zobrazené 1 až 12 z 16 (2 stránok)